„Ekolodzy to też My” – projekt współfinansowany przez Powiat Wrocławski i AKTYWNI-Stowarzyszenie Wsparcia i Rozwoju Regionu

W projekcie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z miejscowości:
* Reków
* Pustków Wilczkowski
* Pustków Żurawski
* Jordanów
* Świątniki
* Rogów Sobócki
* Zachowice
* Mietków
Celem było poszerzenie wiedzy ekologicznej o tematyce :
– zasady zrównoważonego rozwoju
– zachowania proekologiczne
– odnawialne źródła energii

Zobacz Galerię:

 

 

Wieczornica 2016

Wieczornica z okazji Święta Odzyskania Niepodległości 2016

Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości p. Joanna Rudecka przygotowała ze swoją grupą teatralną przedstawienie, które mogliśmy obejrzeć dnia 14 listopada wieczorem w naszej szkolnej sali.

Jak zwykle p. reżyser zachwyciła nas pomysłowością i wyczarowała wraz z uczniami emocjonalne święto dla wszystkich uczestników uroczystości. Po przedstawieniu wszyscy – uczniowie oraz goście, śpiewaliśmy polskie pieśni patriotyczne.

Zobacz galerię

Halloween 2016

Dnia 26 października 2016 Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole z okazji Halloween dyskotekę dla klas 4-6. Prawie wszyscy przyszli przebrani. Bawiliśmy się świetnie do godziny 18.00.

Dnia 28 października p.Ewelina Rączka przygotowała dla wszystkich klas od 2-6 konkursy i tradycyjne zabawy związane z tym dniem.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

Rozpoczynamy nowy rok szkolny jako Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Rękowie.

W tym roku szkolnym uczą:

  • religii – ks. Jacek Żołądek
  • języka polskiego- p. Joanna Rudecka
  • języka angielskiego- p. Ewelina Rączka
  • historii -p. Alicja Brzęcka
  • przyrody i wychowania fizycznego- p. Jolanta Galacka
  • matematyki – p. Alicja Solecka
  • zajęć komputerowych – p. Ryszard Gnot
  • zajęć technicznych -p. Piotr Kołodziej
  • muzyki i plastyki – p. Agnieszka Ladra

Wychowawcy klas:

  • Klasa ”0” – p . Celina Ścisłowska
  • Klasa I (tylko uczniowie spełniający obowiązek szkolny poza szkołą) – p. Katarzyna Piętek
  • Klasa II – p. Magdalena Mielczarek
  • Klasa III – p. Agnieszka Ladra
  • Klasa IV – p. Alicja Solecka
  • Klasa V – p. Ewelina Rączka
  • Klasa VI – p. Joanna Rudecka