Szanowni Państwo,

Jak co roku, pragnę zaprosić Państwa na konferencję edukacyjną, z udziałem Pani Renaty Gut i Jej zespołu. Tym razem będzie ona inna niż poprzednie, ponieważ zarówno jej temat jak i formuła są ściśle związane z edukacją zdalną, która stała się dla nas głównym wyzwaniem w 2020 r.

Konferencja pod tytułem: „Edukacja w czasach COVID-19 – jak sprostać nowym wymaganiom w szkole oraz w domu, co warto robić inaczej…” odbędzie się w środę, 21 października online za pośrednictwem platformy Documaster Campus i transmisji na Youtube. Prelekcje potrwają od godziny 11.00 do 13.00, ponadto organizator przewidział 45 minut na pytania od uczestników i odpowiedzi prelegentów.

Wydarzenie jest skierowane do dyrektorów szkół, nauczycieli oraz do rodziców uczniów. Poprowadzi je Renata Gut, trenerka, coach, zarządzająca Instytutem Talentów Flashpoint w Polsce, a także wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prelegentami będą również:

– Dr Anna Brzosko, Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego, doradca i edukator, specjalizująca się w zarządzaniu różnorodnością i budowaniu przewagi konkurencyjnej w oparciu o talenty i mocne strony,

– Grażyna Kącka, psychoterapeutka i socjoterapeuta, pedagog i biotechnolog, specjalizująca się w pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą oraz superwizorka osób dorosłych pracujących z dziećmi i ich rodzicami,

– Danuta Haller, nauczycielka języka polskiego oraz doradca metodyczny w PCEiPPP w Wołowie,

-Radca prawny – Izabela Skiba, która przybliży aspekty związane ze zdalną i hybrydową edukacją (m.in. w kontekście wyroku TSE oraz legalności e-maili),

-Mateusz Wojtczak – Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, popularyzator nauki oraz pasjonat nowoczesnych technologii i praktycznego wykorzystania ich w edukacji i w codziennym życiu.

Na konferencji otrzymacie Państwo bardzo wartościową i praktyczną wiedzę dotyczącą: zarządzania, technologii, obowiązujących wymogów prawnych. Poznacie także metody radzenia sobie z problemami, jakie niesie ze sobą zdalna edukacja. Udział w konferencji jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma także certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Zapisy oraz więcej informacji o wydarzeniu znajdują się na stronie:

https://edu.documaster.pl/konferencja-21-10

Po zarejestrowaniu się na stronie, otrzymacie Państwo e-mail z linkiem do transmisji konferencji.

Proszę o rozpropagowanie konferencji wśród Waszych nauczycieli oraz rodziców Waszych uczniów.

Gorąco zachęcam do udziału w tym wydarzeniu.

Pozdrawiam,

Marek Sieczka

st.wizytator