Konkurs z nagrodami na Dyktanda.pl

Szanowni Państwo,
Portal www.dyktanda.pl prosi o wsparcie i zaprasza do wzięcia udziału w Dyktandzie Zimowym – organizowanym na przełomie roku, w trakcie przerwy od zajęć szkolnych. Z góry serdecznie dziękujemy za przekazanie na Państwa witrynach internetowych i/lub profilach w mediach społecznościowych poniższej informacji:
Czym można zająć się w domu podczas nadchodzących ferii?

Proponujemy udowodnić znajomość ortografii i oddać się rywalizacji o nagrody rzeczowe! Do wspólnej zabawy pod nazwą Dyktando Zimowe zaprasza serwis internetowy Dyktanda.pl.
Zamysłem Dyktanda Zimowego jest zaoferowanie uczniom, a także dorosłym, pożytecznej rozrywki połączonej z utrwalaniem zdobytej w szkole praktycznej wiedzy. Do tego dodano pierwiastek zdrowej rywalizacji o liczne nagrody.
Dyktando Zimowe rozpocznie się wraz ze startem przerwy świątecznej w polskich szkołach (23.12.2020 r.) i potrwa aż do końca ferii, czyli do 17 stycznia 2021 r. W tym czasie w portalu będą sukcesywnie publikowane kolejne dyktanda konkursowe. Łącznie przewidziano ich 100!
Za rozwiązanie każdego dyktanda konkursowego użytkownik serwisu otrzyma odpowiednią liczbę punktów. Nagradzana będzie poprawność udzielanych odpowiedzi oraz czas rozwiązania dyktanda – im krótszy,
tym więcej punktów zostanie przyznanych. Suma punktów będzie przedstawiana w rankingu, który wyłoni
zwycięzców.

NAGRODY RZECZOWE otrzyma aż 20 uczestników!

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają zestawy klocków LEGO oraz poduszkirelaksacyjne z oferty Relaksacyjne.pl. Nagrodami za uplasowanie się na miejscach 4-6 będzie wybrana poduszka relaksacyjna oraz książka. Z kolei uczestnicy, którzy znajdą się na miejscach 7-20, dostaną książki od sponsorów. Organizator postarał się o to, aby nikt nie został bez nagrody. Każdy, kto weźmie udział w Dyktandzie Zimowym, otrzyma 30-dniowy dostęp próbny do serwisu Legimi.
Rozwiązywanie dyktand w serwisie Dyktanda.pl polega na uzupełnianiu wskazanego tekstu zgodnie z zasadami ortografii, wstawiając w poszczególne słowa prawidłowej formy zapisu głosek: u/ó, h/ch/ rz/ż. Duże zainteresowanie serwisem wyraźnie pokazuje, że jest to wygodny i skuteczny sposób utrwalania zasad ortografii. Chętnie sięgają po niego zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i nastolatkowie oraz dorośli.
Konkurs odbywa się wyłącznie przez internet, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Zapraszamy do założenia konta użytkownika w portalu Dyktanda.pl i do uczestniczenia we wspólnej zabawie w ramach Dyktanda Zimowego.

Dołączyć do konkursu można pod adresem:
https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-zimowe

Powodzenia!