Zwrot podręczników i książek do biblioteki w dniu zakończenia roku szkolnego oraz inne informacje

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna informuje:

1. Zwrot podręczników i książek do biblioteki.

Podręczniki i książki należy zwrócić w dniu zakończenia roku szkolnego, czyli w piątek. Wszystkie książki powinny być zapakowane w reklamówkę wraz z opisaną kartką z imieniem i nazwiskiem ucznia. Reklamówkę należy zostawić w sali, w której odbywa się odbiór świadectw. Wychowawca w tym dniu wskaże miejsce.

2. Odbiór wszystkich przedmiotów, rzeczy, ubrań.

Wszystkie pozostawione rzeczy w szkole należy zabrać z klas niezwłocznie po odbiorze świadectw. Prosimy to zrobić w miarę sprawnie.

3. Uczniowie, którzy nie mogą odebrać świadectw osobiście w piątek.

Odbiór świadectw w sekretariacie szkoły w terminach od 29.06.2020r. do 10.07.2020r. oraz od 17.08.2020r. do 31.08.2020r. w godzinach 9:00 – 13:00.

4. Harmonogram rozdania świadectw w dniu 26.06.2020 LINK

Prosimy zwrócić uwagę na to, którym wejściem należy wejść, na salę do której się kierujemy i na godzinę, do której jesteśmy przydzieleni (dotyczy zwłaszcza klas podzielonych na grupy). Należy być o czasie, czyli nie wcześniej, ani nie później.

Należy przestrzegać procedur bezpieczeństwa (zachowujemy dystans, mamy na sobie maseczki, dezynfekujemy ręce po wejściu do szkoły). Nie stoimy na korytarzu, tylko kierujemy się bezpośrednio do klasy.

Po rozdaniu świadectw kierujemy się bezpośrednio do odebrania swoich rzeczy z klas, następnie do wyjścia z budynku szkoły.

5. Przy okazji przypominamy o bezpieczeństwie w wakacje LINK

 

6. Już za chwilę wyczekane wakacje…

Może warto zaplanować je inaczej, uważnie, doceniając spokój ducha, harmonię, czucie świata, dotykając natury i czasu… Bez „muszę”…  Wakacyjny rozkład jazdy 😉

 

Do zobaczenia

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna